Page builder framework (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: view
oc: veire

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Image
oc: Imatge

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Position
oc: Posicion

en: Operation
oc: Operacion

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Column
oc: Colomna

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Row
oc: Linha

en: Edit @type
oc: Modificar @type

en: Date changed
oc: Data de modificacion

en: <em>Edit @type</em> @title
oc: <em>Modificar @type</em> @title
