Page builder framework (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (27 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Cancel
ro: Anulare

en: view
ro: afișează

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Weight
ro: Greutate

en: Quote
ro: Citat

en: Link
ro: Legătură

en: Image
ro: Imagine

en: edit
ro: modifică

en: Label
ro: Etichetă

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Position
ro: Poziţie

en: Operation
ro: Operație

en: Caption
ro: Legendă

en: Date created
ro: Dată creată

en: Column
ro: Coloană

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afişsat

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Admin
ro: Administrator

en: Row
ro: Rând

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere

en: Date changed
ro: Dată schimbată

en: <em>Edit @type</em> @title
ro: <em>Editare @type</em> @title

en: Delete @type
ro: Șterge @type
