Page builder framework (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Cancel
sv: Avbryt

en: view
sv: visa

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Weight
sv: Vikt

en: Quote
sv: Citera

en: Link
sv: Länk

en: Image
sv: Bild

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Operation
sv: Funktion

en: Caption
sv: Bildtext

en: Date created
sv: Datum för skapande

en: Column
sv: Kolumn

en: Text to display
sv: Text att visa

en: Edit Link
sv: Redigera länk

en: Admin
sv: Administrera

en: Row
sv: Rad

en: Edit @type
sv: Redigera @type

en: Date changed
sv: Ändrad datum

en: <em>Edit @type</em> @title
sv: <em>Redigera @type</em> @title

en: Delete @type
sv: Radera @type
