Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Administration
af: Administrasie

en: Date
af: Datum

en: No log messages available.
af: Geen logboodskappe beskikbaar.

en: Path
af: Pad
