Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Date
eu: Data

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Path
eu: Bide-izena

en: Count
eu: Zenbatu
