Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: No log messages available.
fr: Aucune entrée du journal n'est disponible.

en: Path
fr: Chemin

en: Count
fr: Décompte

en: Add redirect
fr: Ajouter une redirection

en: Referers
fr: Référents

en: Delete redirect
fr: Supprimer une redirection

en: Referer
fr: Référent

en: Edit redirect
fr: Éditer la redirection
