Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Administration
he: ניהול

en: Date
he: תאריך

en: No log messages available.
he: לא קיימות הודעות יומן.

en: Path
he: מיקום

en: Count
he: כמות
