Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Administration
ja: 管理

en: Date
ja: 日付

en: No log messages available.
ja: ログメッセージはありません。

en: Path
ja: パス

en: Count
ja: カウント

en: Add redirect
ja: リダイレクトを追加

en: Referers
ja: リファラ

en: Referer
ja: リファラー
