Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Date
kk: Датасы

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Path
kk: Жол

en: Count
kk: Саны
