Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Count
km: រាប់
