Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Count
my: ရေတွက်
