Page Not Found Reports (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Date
nn: Dato

en: No log messages available.
nn: Ingen loggmeldingar er tilgjengelege.

en: Path
nn: Sti
