Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Administration
be: Кіраванне

en: Date
be: Дата

en: No log messages available.
be: Лёгі адсутныя

en: Path
be: Сцежка

en: Count
be: Колькасць
