Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: No log messages available.
dz: དྲན་དེབ་འཕྲིན་དོན་ཚུ་ལངམ་མིན་འདུག

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་
