Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: No log messages available.
el: Δεν υπάρχουν μηνύματα στο ημερολόγιο συστήματος.

en: Path
el: Διαδρομή

en: Count
el: Αρίθμηση
