Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Administration
eo: Administrado

en: Date
eo: Dato

en: No log messages available.
eo: Loglibroj mesaĝoj ne ekzistas.

en: Path
eo: Vojo

en: Count
eo: Kalkulo
