Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Administration
es: Administración

en: Date
es: Fecha

en: No log messages available.
es: No hay mensajes de registro disponibles.

en: Path
es: Ruta

en: Count
es: Número

en: Add redirect
es: Añadir redirección

en: Delete redirect
es: Eliminar redirección

en: Referer
es: Referente

en: Edit redirect
es: Editar redirección
