Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Administration
et: Haldus

en: Date
et: Kuupäev

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Path
et: Tee

en: Count
et: Arv

en: Add redirect
et: Lisa suunamine

en: Referer
et: Viitaja
