Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Date
fi: Päivämäärä

en: No log messages available.
fi: Yhtään lokimerkintää ei ole saatavilla.

en: Path
fi: Polku

en: Count
fi: Laskuri

en: Add redirect
fi: Lisää uudelleenohjaus

en: Delete redirect
fi: Poista uudelleenohjaus

en: Referer
fi: Viittaaja

en: Edit redirect
fi: Muokkaa uudelleenohjausta
