Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Date
hu: Dátum

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Path
hu: Útvonal

en: Count
hu: Mennyiség

en: Add redirect
hu: Átirányítás hozzáadása

en: Referers
hu: Hivatkozók

en: Delete redirect
hu: Átirányítás törlése

en: Referer
hu: Hivatkozó

en: Edit redirect
hu: Átirányítás szerkesztése
