Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Administration
nl: Beheer

en: Date
nl: Datum

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Path
nl: Pad

en: Count
nl: Aantal

en: Add redirect
nl: Omleiding toevoegen

en: Delete redirect
nl: Omleiding verwijderen

en: Referer
nl: Verwijzing

en: Edit redirect
nl: Omleiding bewerken
