Page Not Found Reports (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Administration
pt: Administração

en: Date
pt: Data

en: No log messages available.
pt: Não há mensagens no registo.

en: Count
pt: Contagem

en: Add redirect
pt: Adicionar redirecionamento

en: Delete redirect
pt: Eliminar redirecionamento

en: Referer
pt: Referenciador

en: Edit redirect
pt: Editar redirecionamento
