Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Date
am: ቀን

en: Path
am: ዱካ
