Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Administration
ast: Alministración

en: Date
ast: Data

en: No log messages available.
ast: Nun hai rexistru de mensaxes.

en: Path
ast: Camín

en: Done
ast: Fechu

en: Count
ast: Cuenta
