Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Description
bn: বিবরণ

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Date
bn: তারিখ

en: No log messages available.
bn: কোন লগ বার্তা নেই।

en: Done
bn: সম্পন্ন
