Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Done
bo: བསྒྲུབ་ཚར

en: Count
bo: གྲངས
