Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: Administration
bs: Administracija

en: Date
bs: Datum

en: Path
bs: Putanja
