Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Description
ca: Descripció

en: Administration
ca: Administració

en: Date
ca: Data

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Path
ca: Camí

en: Done
ca: Fet

en: Count
ca: Quantitat

en: Add redirect
ca: Afegeix una redirecció

en: Tips
ca: Consells

en: Delete redirect
ca: Suprimeix la redirecció

en: Referer
ca: Referència
