Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Administration
cs: Administrace

en: Date
cs: Datum

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Path
cs: Cesta

en: Done
cs: Hotovo

en: Count
cs: Počet

en: Add redirect
cs: Přidat přesměrování

en: Tips
cs: Tipy

en: Delete redirect
cs: Smazat přesměrování

en: Referer
cs: Odkazující stránka

en: Edit redirect
cs: Upravit přesměrování
