Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Administration
de: Verwaltung

en: Date
de: Datum

en: No log messages available.
de: Keine Protokollnachrichten verfügbar.

en: Path
de: Pfad

en: Done
de: Fertig

en: Count
de: Anzahl

en: Todo
de: Aufgabe

en: Add redirect
de: Umleitung hinzufügen

en: Referers
de: Referrer

en: Tips
de: Tipps

en: Delete redirect
de: Weiterleitung löschen

en: Referer
de: Referrer

en: Edit redirect
de: Weiterleitung bearbeiten
