Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Administration
fil: Pangangasiwa

en: Date
fil: Petsa

en: Path
fil: Landas
