Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Fyrisiting

en: Date
is: Dagfesting

en: No log messages available.
is: Eingi gerðalistaboð eru tøk.

en: Path
is: Leið

en: Done
is: Liðugt

en: Count
is: Nøgd
