Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Description
gl: Descrición

en: Administration
gl: Administración

en: Date
gl: Data

en: No log messages available.
gl: Non hai mensaxes de rexistro dispoñibles.

en: Path
gl: Ruta

en: Done
gl: Feito

en: Count
gl: Contar

en: Tips
gl: Consellos
