Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Date
gu: તારીખ

en: Path
gu: પાથ
