Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Administration
hi: प्रशासन

en: Date
hi: तारीख

en: No log messages available.
hi: संदेश लॉग उपलब्ध नहीं हैं

en: Path
hi: मार्ग

en: Done
hi: पूर्ण हुआ

en: Count
hi: गुणांक
