Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Date
hr: Datum

en: No log messages available.
hr: Nema poruka u zapisniku.

en: Path
hr: Putanja

en: Done
hr: Gotovo

en: Count
hr: Broj
