Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Administration
id: Administrasi

en: Date
id: Tanggal

en: No log messages available.
id: Tidak ada pesan log yang tersedia.

en: Path
id: Jalur

en: Done
id: Selesai

en: Count
id: Jumlah

en: Tips
id: Tip
