Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Administration
is: Stjórnun

en: Date
is: Dagsetning

en: No log messages available.
is: Engin kerfisskilaboð fáanleg.

en: Path
is: Slóð
