Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Description
it: Descrizione

en: Administration
it: Amministrazione

en: Date
it: Data

en: No log messages available.
it: Nessun messaggio di log disponibile.

en: Path
it: Percorso

en: Done
it: Fatto

en: Count
it: Numero

en: Add redirect
it: Aggiungi redirezione

en: Tips
it: Consigli

en: Delete redirect
it: Elimina redirezione

en: Referer
it: Referente

en: Edit redirect
it: Modifica redirezione
