Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Done
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Tips
kn: ಸಲಹೆಗಳು
