Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Count
ku: ژمارە
