Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Date
mn: Огноо

en: No log messages available.
mn: Журналын зурвасын олдоц илэpсэнгүй.

en: Path
mn: Зам
