Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Date
ps: نيټه

en: Path
ps: يونلور

en: Done
ps: ترسره شو

en: Count
ps: شمیر
