Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Administration
ro: Administrare

en: Date
ro: Data

en: No log messages available.
ro: Nu este disponibil niciun mesaj log.

en: Path
ro: Cale

en: Done
ro: Gata

en: Count
ro: Contor

en: Tips
ro: Sfaturi

en: Referer
ro: Sursa
