Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Description
si: විස්තරය

en: Administration
si: පාලනය

en: Date
si: දිනය

en: Count
si: එකතුව
