Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Description
sk: Popis

en: Administration
sk: Administrácia

en: Date
sk: Dátum

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Path
sk: Cesta

en: Done
sk: Hotovo

en: Count
sk: Počet

en: Add redirect
sk: Pridať presmerovanie

en: Tips
sk: Tipy
