Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Date
sl: Datum

en: No log messages available.
sl: V zapisniku ni sporočil.

en: Path
sl: Pot

en: Done
sl: Opravljeno

en: Count
sl: Število
