Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Administration
sq: Administrimi

en: Date
sq: Data

en: No log messages available.
sq: Asnjë log mesazhesh në dispozicion.

en: Path
sq: Pozicioni

en: Count
sq: Numri
