Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Description
sv: Beskrivning

en: Date
sv: Datum

en: No log messages available.
sv: Inga loggmeddelanden tillgängliga.

en: Path
sv: Sökväg

en: Done
sv: Färdig

en: Count
sv: Antal

en: Add redirect
sv: Lägg till omdirigering

en: Referer
sv: Refererare
