Page Not Found Reports (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Date
te: తేదీ

en: No log messages available.
te: లాగ్ సందేశాలు అందుబాటులో లేవు

en: Done
te: పూర్తయ్యింది

en: Count
te: లెక్క
